سه نکته مهم سفارش طراحی نماد تجاری

طراحی نماد تجاری یکی از مهمترین اقدامات اولیه جهت شروع برندسازی یک کسب و کار میباشد. بدون داشتن نماد تجاری هیچ کسب و کاری توانایی تبدیل شد به یک برند به یادماندنی را نخواهد داشت. اما در این میان باید به ۳ نکته مهم در سفارش طراحی نماد تجاری توجه کنید.

نکته اول

تعیین هدف اصلی از داشتن لوگو(نماد تجاری)

طراحی لوگو به هیچ عنوان به ترکیب چند عکس و یا حرف خلاصه نمیشود. طراحی لوگو شامل پروسه تخصصی میباشد که باید مرحله به مرحله و با دقت و حساسیت بالا انجام شود.

در صورتی که هدف بزرگی برای برندتان نداشته باشید، وجود نمادتجاری برایتان بی فایده است. زیرا فقط برای گذاشتن یک عکس پروفایل اقدام به طراحی لوگو توسط افراد غیرمتخصص خواهید کرد که این موضوع هیچ ربطی به برندسازی نخواهد داشت.

در مطلب ۵ روش تشخیص لوگو اصولی به مواردی اشاره شده که با دانستن آنها میتوانید خیلی راحت طراح متخصص نمادتجاری خود را پیدا کنید. کسب و کاری باید به دنبال سفارش طراحی نماد تجاری باشد که بعد از آن میخواهد دیگر اقلام هویت بصری خود را نیز تکمیل کند. اگر هدفتان برندسازی نیست،لطفا اقدام به سفارش طراحی لوگو نکنید، زیرا در این صورت فقط هزینه بیهوده‌ای پرداختید. چه کم و چه زیاد!

نکته دوم

تکمیل فرم بریف طراحی نمادتجاری

اولین اقدام پس از ثبت نوبت طراحی نمادتجاری، تکمیل فرم بریف میباشد. پس از ثبت نوبتتان یک لینک از طرف من برایتان ارسال میشود که باید تمام موارد آن را تکمیل و روی دکمه ارسال کلیک کنید.

بدون یک بریف دقیق، شروع طراحی اتودهای لوگو بی‌معناست. زیرا به واسطه بریف، طراح باید از سلیقه و خواسته شما مطلع شود. برای مشاهده موارد لازم جهت پر کردن فرم بریف، اینجا کلیک کنید.

نکته سوم

اقدام برای طراحی هویت بصری یکپارچه با لوگو

یک اشتباهی که افراد برای طراحی برند انجام میدهند، سفارش آیتم های هویت بصری به صورت جداگانه و توسط طراحان متفاوت است. این نکته را به یاد داشته باشید که هر برند فقط یکبار و توسط یک شخص متخصص باید طراحی شود. حتی اگر از ابتدا تمایل به سفارش یکباره نداشته اید، باید با یک طراح کار کرده تا در آینده و برای افزودن آیتم ها بتوانید هویتی یکپارچه داشته باشید.

هیچ دو طراحی شبیه یکدیگر فکر و ایده پردازی نمیکنند!


در این مطلب به بررسی سه نکته مهم در سفارش طراحی نماد تجاری پرداختیم. در صورتی که طراحی برند خود را به صورت اصولی پایه گذاری کنید، مطمئن باشید تمام هزینه های بعدی جهت تبلیغات، بازاریابی و… به هدر نخواهند رفت. اما در صورت انجام هرگونه اقدامات اشتباه توسط افراد غیرحرفه ای، هیچ ضمانتی برای رشد کسب و کارتان وجود نخواهد داشت!

>> جهت ثبت سفارش طراحی نماد تجاری اینجا کلیک کنید <<

2 دیدگاه. همین الان خارج شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up
error: محتوای حفاظت شده!