آموزش رایگان طراحی گرافیک

طراحی گرافیک به صورت تخصصی می تواند یک روش درآمدزای خوبی برای افراد در زمینه کامپیوتر باشد. اما نکته حائز اهمیت در این مورد این است که، شما باید طراحی گرافیک را با استفاده از نرم افزارهای مختلف به خوبی یاد بگیرید. دوره های متعددی در رابطه با آموزش طراحی گرافیک وجود دارد. شما باید همواره از بین تمام این دوره ها بهترین را برای خود برگزینید.

روش آموزش طراحی گرافیک

در این وب سایت ، دوره های متعددی در این حوزه در دسترس شما قرار خواهم داد که در صورت تمایل آنها را تهیه و به صورت تخصصی فرا بگیرید. توجه کنید که برای یاد گرفتن تخصصی هر نرم افزار باید پکیج آموزش جامع آن را تهیه کنید. در غیر این صورت افرادی که اقدام به یادگیری از طریق ویدیو های کوتاه در سایت ها و پیج های اینستاگرامی می کنند به هیچ عنوان نمی تواند از پایه و به صورت تخصصی نرم افزار را یاد بگیرند.

و اما در این بخش از سایت، ویدیو های آموزشی کوتاه با استفاده از نرم افزارهای مختلف برای شما عزیزان قرار داده ایم که بتوانید به علاوه تهیه دوره های جامع نرم افزار ها تمرینات زیادی را در این باره انجام دهید. در این ویدیو ها نکات بسیاری به شما آموزش داده می شود که هر یک به تنهایی بسیار ارزشمند هستند.

شما می توانید با کلیک بر روی هر یک از آموزش های مورد نظر ویدیو آموزش رایگان طراحی گرافیک آن را مشاهده کنید به علاوه اینکه که می توانید به صورت رایگان فایل لایه باز را نیز دانلود کنید مراحل کار هر ویدیو در زیر آن درج شده است.

در صورت وجود هرگونه سوال در مورد ویدیو ها و یا آموزش می توانید در قسمت نظرات زیر هر ویدیو برای من نظر خود را ارسال کنید.

برای شرکت در دوره های آموزشی و مشاهده مجموعه ویدئوهای تکنیک های طراحی گرافیک، سایت مجزایی برای دسترسی راحت شما عزیزان در نظر گرفته شد که از این پس میتوانید در وب سایت دیزاینت، به تمامی دوره ها و آموزش ها دسترسی داشته باشید.

برای ورود به سایت دیزاینت اینجا کلیک کنید

دوره آموزش جامع ایلاستریتور
keyboard_arrow_up
error: محتوای حفاظت شده!