لیست قیمت خدمات طراحی گرافیک به همراه ثبت سفارش

این صفحه مربوط به لیست قیمت خدمات طراحی گرافیک به صورت تکی هست.در این بخش میتوانید تعرفه قیمت خدماتی که توسط من ارائه میشود را مشاهده کنید و در صورت تمایل از طریق لینک زیر وارد واتساپ شده و برای مشاوره و ثبت نوبت طراحی با من در ارتباط باشید.

اهمیت طراحی تبلیغاتی برای کسب و کار شما

ضرورت وجود آیتم های مربوط به حوزه گرافیک هر روز بیشتر از دیروز در کسب و کارها احساس میشه. جالبه بدونید در بین دو کسب و کاری که هر دو یک محصول و خدمات یکسان دارند، پیشرفت واقعی ، رشد درآمد و همچنین محبوبیت در بین مخاطبان ، نصیب آن کسب و کاری می شود که برای خدمات و محصولات خود ، آیتم های تبلیغاتی داشته است. پس هر چقدر زودتر برای داشتن آیتم های تبلیغاتی مانند کارت ویزیت ، تراکت ، پوستر های تبلیغاتی و … اقدام کنید ، کمک بزرگی به رشد درآمد و پیشرفت کار خود خواهید کرد.

تعرفه قیمت سفارش خدمات طراحی تبلیغاتی

تعرفه خدمات طراحی گرافیک در هر شرکت و یا دفتر تبلیغاتی متفاوت است. هر فردی برای تعیین تعرفه قیمت خود ، سیاست های ویژه ای دارد. من در راستای رشد و کمک به کسب و کارهای داخل کشور ایران، تعرفه خدمات خود را با قیمتهای ویژه تعیین کرده، که همه ی اشخاص با هر سطح درآمد بتوانند از خدمات تبلیغاتی و گرافیکی بهره مند شوند.

تمام طراحی ها توسط من و به شیوه کاملا تخصصی با دقت و حوصله فراوان انجام میگیرد. هیچگونه کپی برداری و تکرار در طراحی ها وجود نداشته ، تمام طراحی ها به صورت اختصاصی برای شما عزیزان ایده پردازی و انجام میشوند.

توجه کنید : تعرفه های بسیار پایینی از سمت برخی افراد به کارفرمایان عزیز ارائه میشود. و شما عزیزان هر روزه علت این اختلاف تعرفه ها را از ما سوال میکنید!؟

حوضه گرافیک یکی از حوضه های فوق العاده تخصصی بوده و نیاز به تجربه و تخصص فراوان دارد. هیچکس با چند کلیک و کمی کار با نرم افزارها طراح نمیشود! هنر گرافیک هنری است که طی سالیان زیادی از کسب دانش آکادمیک و تجربی بدست می‌آید. انجام امور طراحی برند در کسب و کار شما بیشترین تاثیر را داشته ،به همین دلیل از انجام طراحی غیر اصولی و انتخاب افراد فقط به دلیل تعرفه جدا خودداری کنید.

طراحی اوراق اداری/سازمانی
کارت ویزیتیکرو 600
دورو 800
سربرگ/سرنسخهیکرو 700
پاکتیکرو 800
دورو 900
فاکتور/رسیدیکرو 900
دورو 1.000
پرونده پزشکی/فرم کلینیکیکرو 1.000
دورو 1.200
مُهر500
طراحی بسته بندی
برچسب600 الی 2.500
لیبل(اطلاعات محصول)700 الی 3.500
ورق پترن600
جعبه1.500 الی 6.000
طراحی تبلیغاتی
استندیکرو 1.500
دورو 2.400
بنر شهریشروع از 3.500
بروشوردو لت/دورو 2.500
هر صفحه اضافه 700
کاتالوگجلد 3.500
هر صفحه 950
بیش از 14 صفحه 750
تراکت/فلایریکرو 900
دورو 1.000
منو/لیستصفحه اول 1.200
هر صفحه اضافه 700
اسلاید اپلیکیشناسلاید اول 1.500
هر اسلاید اضافه 900

توضیحات و نکات :

  • جهت سفارش طراحی هویت بصری برند به صورت کامل از منو سایت وارد بخش مربوط به آن شوید.
  • طراحی تخصصی به صورت کاملا اختصاصی برای برند شما ایده پردازی و انجام میشود.
  • رنگبندی طراحی اختصاصی کاملا دقیق و استاندارد بر اساس کد پنتون انتخاب میگردد.
  • تمام تعرفه ها در زمان مشاوره و به نسبت پروژه شما قابل تغییر است لذا در این بخش حدود تعرفه را میتوانید مشاهده نمایید.

طراحی هویت بصری

نامی آشنا برای همگان : اگر برند شما لوگو نداشته باشد ، قطعا هیچ رشد و پیشرفت واقعی نخواهید داشت. در 99% موارد تبلیغات بدون داشتن لوگو امکان پذیر نیست. و مشتریانی که بدون برندسازی بدست می‌آورید ، مشتریان همیشگی نخواهند شد.

هویت بصری نیز یکی از گام های مهم در برندینگ است. هویت بصری ، لباس برند شما است. طراحی لوگو نیز جزئی از هویت بصری محسوب میشود.طراحی لوگو جزو مواردی است که بدون داشتن تخصص نباید انجام شود.کار طراحی لوگو در چندین مرحله انجام میشود و هر مرحله آن از اهمیت بالایی برخوردار است.بر خلاف تصور عمومی از افراد ، طراحی لوگو ، نقاشی نیست و شما باید طراحی لوگو خود را به دست متخصص لوگو بسپارید.

خدمات طراحی گرافیک (دیجیتال و چاپ)

طراحی گرافیک به دو دسته تقسیم می شود. دسته اول مربوط به خدماتی است که نیاز به چاپ نداشته و فقط در صفحه نمایش های دیجیتالی قرار می گیرد. و دسته دوم مربوط به خدماتی است که که پس از طراحی وارد مرحله چاپ خواهند شد. این دسته تنظیمات مربوط به خود را دارند. توجه کنید که در ابتدای کار باید تعیین شود که نوع طراحی دیجیتالی است و یا چاپی.

طراحی مربوط به چاپ را می توان به صورت دیجیتال نیز استفاده کرد اما دیجیتالی را نمی توان چاپ کرد. ولی باید توجه کنید که طراحی های چاپی نیز در صورتی که برای دیجیتال استفاده شود دارای کیفیت رنگ مطلوب نخواهند بود. من در اینجا خدمات گرافیکی به صورت دیجیتالی و چاپی را با بالاترین کیفیت به شما عزیزان ارائه می کنم.

طراحی سایت وردپرسی اختصاصی

امروزه با گسترش کسب و کارهای اینترنتی بیشتر از هر زمان داشتن سایت یک نیاز اساسی برای تمام کسب و کارها می باشد. روش های مختلفی برای داشتن یک سایت موجود است اما مهمترین موضوع این است که وب سایت باید به صورت کاملا تخصصی و توسط افراد با تجربه طراحی و ساخته شود. روند کار طراحی سایت تنها به یک طراحی قالب ختم نمی شود و شما باید بدانید در کنار طراحی سایت به مواردی از جمله سئو سایت ، پشتیبانی ، هاست و دامنه ، خدمات آی تی و سرور ، خدمات طراحی گرافیک سایت و خدمات محتوا نویسی نیاز دارید.

پس در ابتدای کار باید با افراد شروع به همکاری کنید که تمامی خدمات را به صورت یک جا به شما ارائه کنند. چرا که در صورت همکاری با چند شخص متفاوت نه تنها سایت شما به خوبی طراحی و پیاده سازی نمی شود ، بلکه هزینه های بسیار فراوان و متعدد گریبان گیر شما خواهد شد. ما در استودیو طناز اغنامیان ، تمام خدمات طراحی وردپرسی را به صورت صفر تا صد به شما ارائه می کنیم.

keyboard_arrow_up
error: محتوای حفاظت شده!