کمی درباره استودیو و من

این استودیو با هدف ارائه خدمات طراحی هویت بصری برند در سال 1397 تاسیس شد. استودیو به صورت غیرحضوری میباشد و 0 تا 100 خدمات توسط من به تمامی کلاینت های داخل و خارج از ایران ارائه میشود.

علاقه شدید من به طراحی برند، ایده شروع فعالیت این استودیو بود. خدماتی که ارائه میشود با بالاترین کیفیت و تضمین رضایت کامل کلاینت ها است. هدف اصلی من گسترش حوضه های فعالیتی این استودیو و فعالیت به طور تخصصی در چارچوب قوانین و مقررات تنظیم شده در کشور است.

همیشه نظم و دقت را سرلوحه تمام فعالیت ها قرار داده‌ام ، در این استودیو نیز تمام خدمات به صورت کاملا پشتیبانی شده و دقیق به شما عزیزان ارائه میشود. تمام خدمات و فعالیت های من بر پایه و اساس دانش ، خلاقیت و نوآوری فردی است که همین موضوع روز به روز به انگیزه کاری من می‌افزاید.در هیچ حوضه ای ، تکرار و تقلید خوشایند نیست. لذا سعی بر ارائه خدمات حوضه کاری به صورت کاملا متفاوت و متمایز داشته ام. تک تک مطالب مجله استودیو حاصل تجربه های خودم در سال های کاری است و تمام طراحی ها بر پایه ایده ذهنی به تصویر کشیده میشوند.

در این حین روش رفتاری اتخاذ شده برای ارائه خدمات بر پایه مشتری مداری بنا شده که این خود به تنهایی باعث بوجود آوردن تجربه‌ای فوق العاده برای کلاینت ها میشود.


خدمات فعلی استودیو :

  • طراحی هویت بصری برند (نمادتجاری ،وب سایت ، برندبوک ، پلت رنگ سازمانی ، ست اوراق اداری ، بسته بندی و دیگر آیتم های هویت برند)
  • طراحی و راه‌اندازی انواع وب سایت با قالب اختصاصی، نیمه اختصاصی و سفارشی سازی شده
  • برگزاری دوره های آموزشی جامع و هدفمند ویژه بازارکار(به زودی…)

keyboard_arrow_up
error: محتوای حفاظت شده!