آموزش طراحی لوگو تخصصی به صورت رایگان

شغل طراحی لوگو همچنان یکی از جذابترین شغل هایی است که طرفداران زیادی در سراسر دنیا داره. در صورتی که طراحی لوگو رو به صورت کاملا حرفه ای و اصولی یاد بگیرید، توانایی دریافت پروژه های فوق العاده ای از سراسر دنیا دارید. اما داستان فقط به همین جذابی نیست! مسیر شروع تا رسیدن به درآمد، مسیری تقریبا ناهموار است که بدون وجود راهنما، طول مسیر چند برابر میشه. در این بخش میخوام با آموزش طراحی لوگو تخصصی، به صورت قدم به قدم مسیر رو براتون هموار کنم. برای این آموزش ها زحمت زیادی کشیده میشه و ارزش چند میلیونی داره، اما من میخوام به صورت رایگان در اختیارتون قرار بدم. پس لطفا دقت کنید و اهمیت بدید تا طراحان موفقی بشید و من از دیدن پروژه های فوق العادتون لذت ببرم. 🙂

همینطور که تیتر رو مشاهده میکنید، در این بخش میخوام طراحی لوگو به صورت استاندارد و اصولی رو بهتون آموزش بدم. حداقل ترین کاری که میتونم برای حوضه طراحی لوگو انجام بدم ، آموزش مبانی و اصول به صورت رایگان برای گسترش طراحی به روش اصولی است. متاسفانه شاهد طراحی های غیراصولی زیادی در این حوضه هستیم که این کار موجب ضرر مالی به صاحبین برند و پایین بودن سطح و کیفیت کار طراحان کشور ایران میشود.

آموزش طراحی لوگو تخصصی به صورت رایگان  به صورت جلسه ای در این بخش قرار داده میشن که شما باید از اولین آموزش شروع کنید و مرحله مرحله پیش برید.علت تاکید من به دقت و یادگیری از جلسه اول این است که در هر جلسه نکات مهمی گفته میشه و نباید جا بندازید.

توجه کنید : این آموزش ها به هیچ عنوان تکراری و کپی برداری شده نیستند و کاملا اختصاصی آماده سازی میشه براتون.

پیش نیاز یادگیری طراحی لوگو

قبل از شروع یادگیری طراحی لوگو باید مسلط بر نرم افزار ایلاستریتور باشید که برای یادگیری تخصصی این نرم افزار اینجا کلیک کنید.

روش کار و سبک یادگیری طراحی لوگو

  • از جلسه اول شروع میکنید به مطالعه و مشاهده محتوای آموزشی هر جلسه.
  • بعد از پایان جلسه نظر خودتون و یا سوالاتی که دارید رو در قسمت پایین صفحه(بخش نظرات) مینویسید.
  • تمامی سوالاتتون سریع در همون قسمت پاسخ داده میشه.

به همین شکل پیش میرید و طراحی لوگو رو به صورت استاندارد از پایه  یاد میگیرید. پس از پایان جلسات آموزش ها میریم برای مباحث بعدی که به این شغل مربوط میشه.


keyboard_arrow_up
error: محتوای حفاظت شده!