دوره جامع آموزش ایلاستریتور|Illustrator : نرم افزار ایلاستریتور نرم افزاری است که از طریق آن میتوان درآمد بالایی کسب کرد، چگونه؟

آموزش های زیادی برای نرم افزار ایلاستریتور در فضای اینترنت یا آموزشگاه‌ها ارائه می شود اما آیا همگی با هدف یادگیری قطعی شما ساخته و تولید شده اند؟ قطعاً خیر!

برای کسب درآمد ابتدا باید به صورت جدی و اساسی این نرم‌افزار را فرا بگیرید و سپس از طریق روش های اصولی به کسب درآمد بپردازید.

دوره آموزش جامع و کاربردی نرم افزار ایلاستریتور برای ورود به بازار کار


چگونه نرم افزار ایلاستریتور را به بهترین شکل یاد بگیریم

قبل از همه باید تعیین کنید که هدف از یادگیری نرم افزار چیست؟

1-کسب درامد 

2-تفریح و سرگرمی

در صورتی که هدف از یادگیری سرگرمی است، می توانید بدون هیچ نگرانی هر دوره‌ای را خریداری و یا از طریق منابع رایگان اقدام به یادگیری کنید. اما در صورتی که هدف از یادگیری نرم افزار ایلاستریتور کسب درآمد است باید به دنبال بهترین و جامع ترین دوره باشید چرا در پایان یادگیری باید خودتان را به هدف نزدیک تر حس کنید نه دورتر!

نرم افزار ایلاستریتور چیست؟

ایلاستریتور یکی از بهترین و تخصصی ترین نرم افزار های دنیای طراحی گرافیک است. این نرم افزار با هدف خلق بدون حد و مرز تصاویر تولید و عرضه شده است.

این تصاویر می‌تواند لوگو، پوستر، کرکتر، نمودار و … باشد.این نرم افزار قابلیت ایجاد تصاویر به پیچیده ترین شکل ممکن را دارا می باشد. تمامی تصاویر ایجاد شده در این نرم افزار به صورت وکتوری بوده و بدون هیچگونه افت کیفیت قابل ذخیره سازی در انواع فرمت های رایج می باشند.


مهمترین کاربردهای نرم افزار ایلاستریتور در بازار کار

 • طراحی هویت بصری

 • طراحی لوگو

 • طراحی کارکتر

 • طراحی سه بعدی

 • طراحی چاپی

 • طراحی تبلیغاتی

 • طراحی نمودار و جداول

 • انیمیشن سازی

 • طراحی وایرفریم سایت

 • نقاشی دیجیتال

 • طراحی پارچه

 • اینفوگرافیک

طراحی هویت بصری در ایلاستریتور

هویت بصری هر برند جز جدانشدنی از آن برند است. در صورت نداشتن هویت بصری در اصل هیچ برندسازی صورت گرفته نخواهد شد. جذابیت بالای شغل طراح هویت بصری و درآمد آن باعث شده تا افراد زیادی تمایل به ورود در این بازارکار را داشته باشند.

لازم به ذکر است که صفر تا صد مراحل طراحی هویت بصری در نرم افزار ایلاستریتور انجام میشود. پس در هر صورت قبل از ورود به این حوضه باید نرم افزار ایلاستریتور را به صورت تخصصی فراگیرید.

آموزش طراحی هویت بصری در ایلاستریتور

طراحی لوگو در ایلاستریتور

لوگو نمادی است که به صورت تخصصی توسط طراحان با تجربه برای برندها طراحی می شود. اهمیت طراحی لوگو بسیار بالاست چرا که لوگو باید استانداردهای زیادی را طی کند. یکی از نکات مهم شروع طراحی لوگو انتخاب نرم افزار جهت طراحی است. لوگو باید مقیاس پذیر باشد و صاحب آن بتواند در ابعاد کوچک مثلاً یک سانتی متر یا ابعاد بزرگ در حد چندین متر به راحتی از لوگو خود استفاده کند.

نتیجه میگیریم انتخاب نرم افزار برداری بسیار مهم می باشد. در بین نرم افزار های برداری رایج برای طراحی لوگو، ایلاستریتور بدون شک برترین و تواناترین نرم افزار برای پیاده سازی انواع لوگو است. در نرم افزار ایلاستریتور تخصصی ترین ابزارها و امکانات برای طراحی لوگو تعبیه شده که خیلی سریع به بهترین اجرای سیستمی طرح‌هایتان دست یابید. برای این کار فقط کافیست نرم افزار ایلاستریتور را به صورت تخصصی و تکنیکی فرا بگیرید که دوره جامع آموزش ایلاستریتور|Illustrator شما را به هدف نهایی خواهد رساند.

توجه کنید نرم افزار فتوشاپ به هیچ عنوان برای طراحی لوگو ساخته نشده است!

آموزش طراحی لوگو در ایلاستریتور

طراحی کارکتر در ایلاستریتور

یکی از مهمترین شاخه های حوزه طراحی گرافیک طراحی کرکتر میباشد. بسیاری از تبلیغات، انیمیشن ها و پوسترها نیاز به طراحی کارکتر داشته که اینگونه کرکترها را باید به صورت لایه‌ای و مقیاس پذیر طراحی کرد. ایلاستریتور یکی از بهترین و مناسب ترین نرم افزار های طراحی کارکتر است. با یادگیری صحیح و اصولی این نرم افزار می توانید شخصیت های فوق العاده خود را خلق کنید. طراحی لایه‌ای در نرم افزار ایلاستریتور به صورت مستقیم در نرم افزار افترافکت جهت موشن گرافیک و انیمیشن سازی قابل انتقال و استفاده است.

آموزش طراحی کرکتر در ایلاستریتور

صنعت چاپ و تبلیغات

همیشه تغییر ابعاد در طراحی برای صنعت چاپ جزو مسائل غیر قابل چشم پوشی است. کمترین تغییر ابعاد در نرم افزاری مثل فتوشاپ موجب افت کیفیت میشود و این موضوع در صنعت چاپ قابل قبول نیست. شما باید در نظر بگیرید که ممکن است طراحی انجام شده در چاپخانه نیاز به تغییر ابعاد داشته باشد، در این لحظه در صورتی که طراحی در نرم افزار ایلاستریتور انجام شده باشد به سادگی و با چند کلیک قابل ریسایز است بدون افت کیفیت!

آموزش طراحی چاپی در ایلاستریتور

طراحی نمودار، اینفوگرافیک و وایرفریم

این سه شاخه از طراحی گرافیک و دیگر شاخه های مشابه این سه به دلیل وجود دیتیل(جزئیات) بسیار زیاد نیازمند نرم افزار برداری هستند. به دلیل این که تا جای ممکن باید قابلیت ریسایز(تغییر ابعاد) داشته باشند.

آموزش طراحی اینفوگرافیک در ایلاستریتور

طراحی پارچه در ایلاستریتور

نرم افزار ایلاستریتور با قابلیت های فراوان تمام علاقمندان طراحی در هر حوزه را به خود جذب می کند. این نرم افزار به صورت گسترده تمامی ابزارهای لازم جهت طراحی پارچه را به همراه داشته، از این رو شما می توانید با یادگیری جامع توسط دوره جامع آموزش ایلاستریتور|Illustrator به صورت حرفه ای اقدام به طراحی انواع نقش های پارچه کنید و به کسب درآمد بالایی برسید.

آموزش طراحی پارچه در ایلاستریتور

طراحی گرافیک سه بعدی در ایلاستریتور

نرم افزاری قدرتمندی جهت طراحی به صورت سه بعدی وجود دارد که یکی از بهترین آنها ایلاستریتور است. در نرم افزار ایلاستریتور تصاویر سه بعدی فوق العاده را می توانید خلق کنید و به راحتی خروجی بگیرید. جالب است بدانید نرم افزارهای سه بعدی ساز بسیار سنگین هستند و هر سیستم قادر به کار با آنها نیست. اما ایلاستریتور با اکثر سخت افزارها سازگار است و با بالاترین کیفیت برایتان سه بعدی سازی میکند. طراحی سه بعدی پیچیدگی خاص خود را داشته و باید به خوبی آن را یاد بگیرید.

آموزش طراحی سه بعدی در ایلاستریتور

طراحی وکتور

طراحی وکتور کاربرد زیادی در حوضه گرافیک و انیمیشن دارد.شما میتوانید تمام لایه های مربوط به یک موشن را در نرم افزار ایلاستریتور به صورت وکتوری طراحی کرده و سپس با قابلیت های متحرک سازی، آن را به ویدئو تبدیل کنید. طراحی وکتور یکی از پردرآمدترین حوضه های گرافیک است که به صورت تخصصی در این دوره به شما عزیزان آموزش داده میشود.

هر چقدر بخواهم کاربردهای نرم افزار ایلاستریتور را بازگو کنم قطعاً تمام نمی شوند. این نرم افزار قدرتمند نیاز تمامی طراحان حوزه خود را برطرف می سازد فقط و فقط باید یک بار و به صورت کاملا دقیق آن را آموزش ببینید که پیشنهاد من به شما دوره آموزش تخصصی نرم افزار ایلاستریتور میباشد.

آموزش ایلاستریتور به صورت رایگان

در بین منابع آموزشی برای یادگیری نرم افزار ایلاستریتور، آموزش های رایگانی موجود است که ادعای یادگیری 100% شما را دارند. باید بگوییم به هیچ عنوان هیچ دوره و آموزش رایگانی توانایی انتقال مطالب به صورت تخصصی و جامع را نخواهند داشت. علت این موضوع را با گذراندن دوره تخصصی و جامع آموزش ایلاستریتور|Illustrator طناز اغنامیان متوجه خواهید شد.

در صورت کفایت آموزش و مطالب های رایگان موجود برای هر حوضه ، هیچ دوره، سمینار، ورکشاپ و کلاسی برگزار نمیشد!

آینده شغلی یادگیری اصولی ایلاستریتور

یادگیری هر حوزه به صورت تخصصی قطعا آینده شغلی خوبی به همراه خواهد داشت. اما امروزه به دلیل گسترش کسب و کارها نیاز بازار به حوزه های گرافیک و همینطور رقابت بین طراحان گرافیک بیشتر شده است. در این میان شما می توانید با یادگیری استاندارد، دقیق و اصولی به درآمد بالایی برسید، چرا که در حوزه گرافیک همیشه رعایت استاندارد، خلاقیت و ایده پردازی مقدم بوده و شما را به یک طراح محبوب تبدیل خواهد کرد. با گذراندن دوره جامع و کامل شما می توانید به تمام این ویژگی ها برسید. در صورت یادگیری صحیح نرم افزار ایلاستریتور شما می توانید در یک یا چند شاخه زیر مشغول به کار شوید و کسب درآمد کنید. البته برخی از شاخه ها شامل پیش نیاز می شوند.

 • طراحی هویت بصری

 • طراحی کارکتر

 • طراحی پارچه

 • طراحی تبلیغات تجاری

 • طراحی بسته بندی

 • طراح سه بعدی ساز

 • طراحی لندینگ

 • تصویر ساز

 • طراحی کالیگرافی/تایپوگرافی

 • طراحی وایرفریم سایت

 • نقاشی دیجیتال

 • طراحی ست اداری

 • طراح تبلیغات شهری/محیطی

 • طراحی مخصوص چاپ

 • طراحی پلان و نقشه

 • طراحی سوشال مدیا

 • طراحی اینفوگرافیک

جالب است بدانید خیلی از افراد فکر می‌کنند که باید در صورت یادگیری هر نرم افزار، در تمام شاخه های آن فعالیت داشته باشند. ولی توصیه ما به شما این است که پس از اتمام دوره آموزش تخصصی نرم افزار ایلاستریتور، بهترین کار انتخاب یک یا نهایتا سه شاخه است. علت این موضوع در دوره فریلنسرینگ به صورت کامل گفته شده است. هر یک از ۱۹ موارد بالا به تنهایی یک شغل محسوب می شوند. برای مثال یک فرد فقط تصویر سازی انجام میدهد و فرد دیگر فقط اینفوگرافیک طراحی می کند. هیچ بایدی در انجام تمام امور به واسطه یک شخص وجود نداشته مگر در صورت شرایط خاص!

در هر یک از شاخه های حوزه گرافیک که متخصص شوید آینده شغلی فوق العاده برایتان رقم خواهد خورد. فقط کافیست نرم افزار ایلاستریتور را به صورت جامع توسط دوره جامع آموزش ایلاستریتور|Illustrator یاد بگیرید.

دوره آموزش تخصصی نرم افزار ایلاستریتور

دوره آموزش ایلاستریتور پیشرفته


آموزش تخصصی ایلاستریتور ویژه بازار کار

یاد دارم که برای یادگیری یک نرم افزار یا مبحثی، وقت زیادی صرف جستجو در بین منابع داخلی و خارجی می شد و در نهایت به نتیجه دلخواه نیز نمی رسیدیم. نکته قابل توجه در آن زمان کمبود منابع آموزشی بود و مقایسه بین منابع چندان سخت نبود اما گفتنی است که منابع نیز جامع نبودند!

امروزه منابع بیشماری برای یادگیری هر حوضه و یا نرم افزار وجود دارد که با چند کلیک به چندین هزار منبع آموزش خواهید رسید. از آموزشگاه های حضوری تا دانشگاه‌ها، از کتاب‌های چاپی تا سی دی های رایتی  و از دوره های مجازی و آنلاین تا پکیج های آموزشی، همگی گزینه هایی هستند که هر شخص میتواند به نسبت شرایط خود انتخاب کند. اما توجه کنید که تمام این آموزش ها با هدف یادگیری عرضه نمیشوند!

دوره آموزش تخصصی ایلاستریتور ویژه بازار کار

دوره آموزش تخصصی ایلاستریتور ویژه بازار کار توسط من و با روشی ارائه میشود که هر شخص با هر سطح از دانش می تواند در آن شرکت کند. این دوره با هدف یادگیری کامل شما برگزار میشود و در پایان دوره به صورت 100% تضمینی به تمامی آموزش های ارائه شده اشراف خواهید داشت.

این دوره به دلیل اینکه جهت ورود به بازار کار تولید و عرضه شده همانند مباحث کتاب ها و یا آموزشگاه ها صرفاً جهت پر کردن تایم ضبط نمی باشد. مطالب این جلسات یک به یک و جمله به جمله به صورت کاملا تخصصی، تکنیکی و برطبق تجربه های ۱۰ سال کار با این نرم افزار تهیه شده. در عین حال تمام موارد به صورت آکادمیک نیز ارائه می شوند.

هریک از منابع آموزشی روی یک نقطه از نرم افزار متمرکز میشوند، اما دوره جامع آموزش ایلاستریتور|Illustrator طناز اغنامیان ، تمامی بخش ها، تنظیمات و امکانات این نرم افزار را پوشش میدهد. شما با انتخاب این دوره به صورت ۱۰۰% تضمینی نرم افزار ایلاستریتور را فرا خواهید گرفت زیرا هدف از تولید و عرضه این دوره، ورود شما عزیزان به بازار کار تخصصی حوزه گرافیک می باشد.

سوالات متداول شما

این دوره توسط طناز اغنامیان تدریس میشود.

هر دو نرم افزار توسط کمپانی ادبی تولید و عرضه شده اند پس یکی بودن کاربردشان با یکدیگر غیر منطقی میباشد. هیچ تولید کننده‌ای دو نرم افزار با یک امکانات تولید نمیکند. نرم افزار قتوشاپ مخصوص ادیت و مونتاژ تصاویر عکاسی شده با کیفیت بالا و نرم افزار ایلاستریتور ویژه خلق انواع تصاویر برداری بدون افت کیفیت میباشد. فتوشاپ وکتوری و ایلاستریتور برداری است پس درکل هیچ ربطی به یکدیگر نداشته و میتوانید در برخی مواقع به عنوان مکمل یکدیگر استفاده کنید. اما تنها نرم افزاری که به صورت گسترده و با امکانات کامل برای حوضه های مختلف گرافیک کاربرد دارد ایلاستریتور میباشد.

این دوره به هیچ تخصصی نیازی نداشته و فقط باید کار با کامیوتر را در حد پایه(نصب نرم افزار) بلد باشید داشتن یک لپ تاپ و یا PC و مقدار زیادی علاقه 🙂

تنها روش شرکت در این دوره ،ثبت نام از طریق کادر زیر میباشد.

پس از ثبت نام دوره، به شما یک لایسنس داده میشود و از طریق اسپات پلیر قادر به مشاهده دوره خواهید بود.

هیچ نیازی به آنلاین بودن نداشته،فقط یکبار دانلود میکنید و بارها امکان مشاهده جلسات را خواهید داشت.

برای هر جلسه تمرینی گفته میشود که باید برای رفع اشکال از طریق واتساپ، تلگرام و یا بله برای من ارسال کنید.

بله بسیار زیاد. ایده ضبط و ساخت این دوره زمانی به ذهن من رسید که با سوالات زیاد شما عزیزان در مورد ورود به بازار کار طراحی گرافیک روبه‌رو شدم و تصمیم به آموزش و برگزاری دوره هایی گرفتم که به صورت ویژه تاکید بر بازار کار داشته و فقط به صورت آموزش کتابی و گذرا نیستند. در این دوره شما به علاوه یادگیری تخصصی نرم افزار ایلاستریتور، با حوضه های کاری گرافیک آشنا خواهید شد و پس از پایان دوره در حوضه مدنظرتان شروع به فعالیت خواهید کرد.

بله. در این دوره به صورت تخصصی یاد میگیرید که چطور با تمامی بخش‌های مختلف نرم افزار به صورت کاملا حرفه‌ای کار کنید. پیش نیاز ورود با بازار کار یادگیری این مباحث است و پس از آن میتوانید مشغول به کار و کسب درآمد شوید.

ضبط و تولید دوره آموزشی کاری بسیار سخت و پر زحمت است که بابت ساخت آن، ماه‌ها و حتی سال‌ها زمان صرف میشود. شروع ضبط این دوره در سال 2022 بوده و در سال 2023 به اتمام رسید.(ساخت این دوره دقیقا 14 ماه زمان برد) ورژن آموزش داده شده 2022 است که در جلسات آخر به ورژن 2023 میرسیم.قابل ذکر است که ساختار کلی نرم افزار در ورژن های بعدی تغییری نخواهد کرد و فقط امکاناتی افزوده میشود که کافیست همان امکانات آموزش داده شود.تمام تغییرات ورژن های جدید به صورت کامل آموزش داده شده و نگرانی بابت آپدیت نرم افزار نخواهید داشت.

بله. به مرور مباحث جدید به دوره اضافه میشود و به صورت رایگان در اختیار شرکت کنندگان این دوره قرار خواهد گرفت.

خیر. زمان استخدام در هر شرکتی از شما فقط مدرک دانشگاهی دریافت میشه و آزمون سطح مهارت گرفته میشه ازتون. هیچ مدرکی مبنی بر دوره های گذرانده شده در بازارکار ارزشمند نبوده و ارائه مدرک در پایان دوره فقط موجب افزایش تعرفه دوره میشود و هیچ ویژگی برای شما عزیزان نخواهد داشت.

این دوره به مدت 17 ساعت آموزش خالص و دقیق بدون اتلاف وقت میباشد که جلسات دوره برای هر هنرجو به نسبت سرعت یادگیری باز میشود. میانگین مدت زمان نیاز برای گذراندن این دوره دو ماه میباشد.

توجه کنید: میزان ساعت دوره هیچ ارتباطی با سطح و کیفیت دوره نداشته و فقط به نوع گویش و وجود اتلاف زمان در جسات مربوط میشود. 🙂

بله. در این دوره یکبار و به صورت تخصصی این نرم افزار را فراخواهید گرفت و هیچ نیازی به دوره و آموزش های دیگر نخواهید داشت.

فهرست آموزشی دوره آموزش جامع نرم افزار ایلاستریتور

جلسه معرفی

 • درباره دوره
 • درباره مدرس
 • راه های ارتباطی
 • روش یادگیری
 • پروسه دوره
 • مهارت‌های شما پس از اتمام این دوره
 • فهرست آموزشی کامل دوره

جلسه اول

 • دانلود نرم افزار ایلاستریتور
 • نصب و راه اندازی نرم افزار ایلاستریتور
 • فارسی سازی متن نرم افزار

جلسه دوم

 • معرفی ابتدایی و آشنایی کلی با نرم افزار Illustrator

جلسه سوم

 • آموزش منو File > زیرمنو New
 • Preset Details
 • Color Mode
 • Raster Effect

جلسه چهارم

 • آموزش منو File زیر منوهای:
 • New From Template
 • Open
 • Open From Files
 • Browse In Bridge
 • Close
 • Save
 • Save As Copy
 • Save As Template
 • Save Selected Slices
 • Version History
 • Revert
 • Place

جلسه پنجم

 • آموزش منو File زیر منوهای:
 • Export For Screen
 • Export As
 • Save For Web
 • Export Selection
 • Package
 • Scripts
 • Document Setup
 • Document Color Mode
 • File Info
 • Print
 • Exit

جلسه ششم

 • آموزش کامل منو Window
 • آموزش کامل منو Help
 • تنظیمات Workspace
 • محتوای مخفی
 • اضافه و حذف زیرمنوها

جلسه هفتم

 • آموزش نوار کنترل
 • آموزش تنظیمات جعبه ابزار
 • کار با لایه ها
 • گروه بندی لایه ها و آبجکتها
 • محتوای مخفی
 • آموزش کامل ابزار Direct Selection
 • آموزش کامل ابزار Selection

جلسه هشتم

 • ادامه آموزش Selection
 • آموزش کامل ابزار Group Selection
 • آموزش کامل ابزار Magic Wand

جلسه نهم

 • آموزش کامل ابزار Pen
 • آموزش کامل ابزار Add Anchor Point
 • آموزش کامل ابزار Delete Anchor Point
 • آموزش کامل ابزار Anchor Point
 • آموزش کامل ابزار Curvature
 • پروژه بازسازی تصویر با ابزار گروه Pen(تمرین)

جلسه دهم

 • آموزش کامل ابزارهای گروه Type
 • آموزش انواع تایپوگرافی
 • آموزش تکنیک های نگارش حروف فارسی و انگلیسی

 

جلسه یازدهم

 • آموزش کامل ابزار های گروه اشکال و خطوط
 • آموزش کامل ابزار Line
 • آموزش کامل ابزار Arc
 • آموزش کامل ابزار Spiral
 • آموزش کامل ابزارRectangular Grid
 • آموزش کامل ابزارPolar
 • محتوای مخفی
 • آموزش کامل ابزار Rectangle
 • آموزش کامل ابزارRounded Rectangle
 • آموزش کامل ابزار Ellipse
 • آموزش کامل ابزارPolygon
 • آموزش کامل ابزار Star
 • آموزش کامل ابزارFlare

جلسه دوازدهم

 • آموزش کامل ابزار Paint Brush
 • ساخت انواع براش جدید
 • تنظیمات براش/ادیت براش

جلسه سیزدهم

 • آموزش کامل ابزار Blob Brush
 • آموزش کامل ابزار Knife
 • آموزش کامل ابزارScissors
 • آموزش کامل ابزار Eraser
 • ایجاد افکت های متنی با ابزارهای برش و حذف(تمرین)

جلسه چهاردهم

 • آموزش کامل ابزارShaper
 • آموزش کامل ابزارPencil
 • آموزش کامل ابزارSmooth
 • آموزش کامل ابزارPath Eraser
 • آموزش کامل ابزارJoin
 • آموزش کامل ابزارRotate
 • آموزش کامل ابزارReflect

جلسه پانزدهم

 • آموزش کامل ابزارScale
 • آموزش کامل ابزارShear
 • آموزش کامل ابزارReshape
 • آموزش کامل ابزارWidth
 • آموزش کامل ابزارWarp
 • آموزش کامل ابزارTwirl
 • آموزش کامل ابزار Pucker
 • آموزش کامل ابزار Bloat
 • آموزش کامل ابزارScallop
 • آموزش کامل ابزارCrystallize
 • آموزش کامل ابزارWrinkle

جلسه شانزدهم

 • آموزش کامل ابزارFree Transform
 • آموزش کامل ابزارPuppet Warp
 • آموزش کامل ابزارShape Builder
 • آموزش کامل ابزارLive Paint Bucket
 • آموزش کامل ابزارLive Paint Selection
 • متحرک سازی کرکتر

جلسه هفدهم

 • آموزش کامل ابزارPerspective Grid
 • آموزش کامل ابزارPerspective Selection

جلسه هجدهم

 • آموزش کامل ابزار Gradient
 • آموزش کامل ابزارMesh

جلسه نوزدهم

 • آموزش کامل ابزار Eye Dropper
 • آموزش کامل ابزار Measure
 • آموزش کامل ابزارBlend
 • آموزش کامل ابزارGraph Group
 • آموزش کامل ابزارSlice
 • آموزش کامل ابزارSlice Selection
 • آموزش کامل ابزارHand
 • آموزش کامل ابزارArtboard
 • آموزش کامل ابزارهای گروه سمبل

 

جلسه بیستم

 • توضیحات ورود به فصل پروژه‌ها

جلسه بیست و یکم

 • پروژه طراحی کارت ویزیت
 • تنظیمات چاپی
 • کار با چند آرت بورد
 • کار با خط تیغ/برش
 • خروجی مناسب چاپ
 • تمرین

جلسه بیست و دوم

 • آموزش طراحی انواع پترن
 • آموزش طراحی پارچه/خروجی
 • تمرین

جلسه بیست و سوم

 • پروژه طراحی کرکتر پیشرفته
 • رنگ آمیزی حرفه ای
 • طراحی لایه ای برای انواع وکتور
 • محتوای مخفی
 • کار با افکت ها
 • محتوای مخفی
 • آموزش ایجاد سایه با Opacity
 • تمرین

جلسه بیست و چهارم

 • آموزش طراحی حرفه‌ای با Mesh
 • آموزش طراحی و رنگ آمیزی پیشرفته
 • آموزش نقاشی/طراحی رئال
 • تمرین

جلسه بیست و پنجم

 • بازطراحی انواع لوگو با استفاده از تکنیکهای متفاوت
 • تمرین

جلسه بیست و ششم

 • پروژه طراحی پوسترهای مدرن
 • تایپوگرافی چند سبکی
 • تمرین

جلسه بیست و هفتم

 • پروژه رسم انواع گراف و نموار ترکیبی
 • تمرین

جلسه بیست و هشتم

 • آموزش تکنیک های Mask
 • Vector Mask
 • Object Mask
 • Picture Mask
 • تمرین

جلسه بیست و نهم

 • محتوای مخفی
 • تکنیک چرخش
 • تقارن
 • تمرین

جلسه سی‌ام

 • محتوای مخفی
 • آموزش طراحی ایزومتریک
 • محتوای مخفی
 • طراحی متن به روش ایزومتریک
 • تمرین

جلسه سی و یکم

 • پروژه طراحی ایزومتریک هگزاگن
 • ساخت مکعب
 • تمرین

جلسه سی و دوم

 • پروژه تکنیک ایجاد عمق در اشکال
 • محتوای مخفی
 • تکنیک سایه
 • تمرین

جلسه سی و سوم

 • پروژه طراحی کرکتر به سبک فلت
 • رنگ آمیزی فلت
 • محتوای مخفی
 • لایه بندی حرفه‌ای
 • تکنیک Mask روی چند لایه
 • طراحی دستی(Free Hand)
 • تمرین

جلسه سی و چهارم

 • پروژه طراحی وکتور چند سطحی
 • تبدیل وکتور به طرح سه بعدی
 • کار با پنل تخصصی سه بعدی سازی
 • معرفی ورژن 2023 ایلاستریتور
 • تمرین

جلسه سی و پنجم

 • درحال ضبط

جلسه سی و ششم

 • درحال ضبط

جلسه پایانی

 • روش ساخت رزومه
 • روش ساخت نمونه کار
 • روش های دریافت پروژه
 • محتوای مخفی
 • محتوای مخفی

ثبت نام در دوره آموزش جامع و کاربردی نرم افزار ایلاستریتور|Illustrator

این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
این قسمت نباید خالی باشد
keyboard_arrow_up
error: محتوای حفاظت شده!