خدمات طراحی انواع سایت

 • طراحی سایت به شیوه کاملا استاندارد

 • پشتیبانی 24 ساعته سایت

 • آموزش رایگان کار با پنل مدیریت سایت

 • فرایند حرفه‌ای طراحی تا پیاده سازی سایت

 • ارائه تمامی خدمات پشتیبانی سایت

 • طراحی UI/UX و گرافیک سایت

 • دریافت نماد های لازم برای سایت

 • سئو تخصصی داخلی و خارجی سایت

بهترین طراحی سایت وردپرسی

مراحل طراحی سایت


 • مشاوره رایگان و ثبت سفارش شما
 • برگزاری جلسه توضیح و شرح نیازهای پروژه
 • تهیه دامنه و هاست و موارد لازم دیگر برای انجام پروژه
 • طراحی وایرفریم سایت
 • انتخاب و تعیین رنگ بندی سایت
 • شروع کار طراحی قالب
 • ساختاربندی اولیه
 • تقسیم بندی بخش ها و تکمیل هر بخش
 • ورود محتوای پایه ارائه شده توسط شما
 • طراحی گرافیک سایت
 • تست های کنترل کیفی
 • آموزش کار با قسمت های مدیریت محتوا به شما
 • تحویل نهایی پروژه
 • پشتیبانی سایت

همانطور که در قسمت بالا مشاهده کردید برای طراحی یک سایت از صفر تا صد 14 مرحله اصلی وجود دارد که در بین این مراحل تعداد زیادی بخش و جزئیات دیگر موجود است که باید توسط من انجام شود.البته مراحل بالا به صورت حدودی میباشد و ممکن است با توجه به پروژه شما کمی تغییر کند.

کار طراحی سایت بسیار حساس و پر اهمیت است ، که باید توسط افراد با تجربه در این زمینه انجام شود. شما می توانید بدون هیچ دغدغه‌ای ، صفر تا صد کار طراحی سایت خود را به من بسپارید.در اینجا تمام خدمات هویت بصری و طراحی سایت سایت و طراحی گرافیک را به صورت یکپارچه به شما عزیزان ارائه میشود.

برخی از سایت های طراحی و پیاده سازی شده

منو آنلاین نارمیلا به آدرس narmilajuice.com

طراحی منو آنلاین کافه
طراحی سایت منو آنلاین
طراحی منو آنلاین نارمیلا
طراحی منو آنلاین
طراحی منو آنلاین بستنی

وب سایت شخصی به آدرس javadkhani-eng.com

طراحی سایت شرکتی1
طراحی سایت شرکتی3
طراحی سایت شرکتی4
طراحی سایت شرکتی5
طراحی سایت شرکتی2

فروشگاه محصولات پوستی گیاهی صاد به آدرس saad-herbal.com

طراحی سایت فروشگاهی صاد5
طراحی سایت فروشگاهی صاد
طراحی سایت فروشگاهی صاد4
طراحی سایت فروشگاهی صاد2
طراحی سایت فروشگاهی صاد3

سایت شرکتی ایلدیریم به آدرس ildirimco.com

طراحی سایت شرکتی5
طراحی سایت شرکتی2
طراحی سایت شرکتی3
طراحی سایت شرکتی4
طراحی سایت شرکتی1

فروشگاه میوه خشک رویال فروت به آدرس royalfruitshop.com

طراحی فروشگاه میوه خشک5
طراحی سایت میوه خشک1
طراحی سایت فروشگاهی میوه خشک4
طراحی سایت فروشگاهی میوه خشک3
طراحی سایت میوه خشک2

خدمات طراحی انواع سایت وردپرسی

امروزه با رشد کسب و کار های اینترنتی ، داشتن سایت یک مزیت بزرگ محسوب میشود. چراکه دیگر کمتر کسی است که به اینترنت دسترسی نداشته باشد. پس شما نیز هر کسب و کاری که دارید را میتوانید در فضای اینترنت به مخاطبانتان معرفی کنید.داشتن سایت ، نوعی برتری است زیرا ساختن صفحه در شبکه های مجازی را هر کسی انجام میدهد ولی فقط افراد حرفه ای هستند که اقدام به داشتن سایت میکنند.خدمات طراحی سایت توسط من به نحوی ارائه میشود که با خیال راحت و بدون دغدغه ، به کسب و کار خود بپردازید.در قسمت های پایین به بررسی تمام خدمات میپردازم.خدماتی که ارائه میشود شامل موارد زیر است :

 • طراحی سایت وردپرسی اختصاصی

 • طراحی سایت وردپرسی نیمه اختصاصی

 • طراحی سایت وردپرسی قالب آماده

 • طراحی سایت استاتیک

 • پشتیبانی فنی سایت

 • سئو تخصصی و حرفه ای

 • ارائه خدمات دامنه و هاست

 • دریافت نماد های لازم برای سایت شما

 • طراحی گرافیک سایت

تعرفه قیمت طراحی سایت

تعرفه قیمت طراحی سایت به موارد متعددی بستگی دارد. هر شرکت و یا فریلنسر با توجه به سبک کاری خود اقدام به تعرفه گذاری میکند. برخی از شرکت ها به دلیل داشتن هزینه های بالا مجبور به دریافت مبالغ بیشتر از مشتریان خود هستند. ولی بعضی افراد در کنار با تجربه بودن تعرفه قیمت بسیار مناسبی را به مشتریان خود ارائه می دهند. من مناسب ترین هزینه ها را برای رفاه شما در نظر گرفته ام و در کنار تعرفه قیمت مناسب خدمات فوق حرفه ای به شما عزیزان ارائه میشود.

خدمات پشتیبانی سایت

در این قسمت تعرفه قیمت خدمات پشتیبانی سایت درج شده است که میتوانید به نسبت نیاز سایتتان انتخاب کنید.ما مناسب ترین خدمات پشتیبانی را با توجه به نیاز شما به سایت تان ارائه خواهیم کرد. تمامی سایت های طراحی شده توسط من ، دارای پشتیبانی هستند که می توانید به صورت دائمی از آن ها بهره مند شوید.

پشتیبانی سایت چیست و شامل چه مواردی می شود؟

سایت پس از طراحی به یکسری از پشتیبانی ها نیاز دارد. برخی از آنها را خود اشخاص می توانند برطرف کنند و برخی نیز باید توسط طراحان سایت انجام شود.

پشتیبانی سایت به 3 بخش اصلی تقسیم می شود:

پشتیبانی فنی

پشتیبانی فنی سایت از تهیه هاست و دامنه تا زمانی که لازم است بخش‌های مختلف سایت خود را تغییر دهید و یا به قسمتهای سایت خود اضافه یا کم را شامل میشود.

پشتیبانی سئو

پشتیبانی سئو تمام مواردی مانند سرعت ، امنیت سایت و بهینه سازی و رتبه سایت را شامل میشود.

پشتیبانی محتوا

طراحی گرافیک ، محتوا نویسی و دیگر موارد مانند در گروهبندی پشتیبانی محتوا میباشند. پشتیبانی محتوا زمانی لازم است که شما می خواهید برای سایت خود یکسری محتوا اضافه و یا کم کنید. و یا زمانی که می خواهید تصاویر و پوسترهای خود را تغییر دهید.


 — مفاهیم پایه در مورد سایت —

وب سایت چیست؟

وب سایت محلی است برای نمایش مجموعه ای از تصاویر ، متون ، ویدیو ، فایل و دیگر محتوا ها.وب کلمه ای انگلیسی است ، که در تمام دنیا با نام شبکه اجتماعی شناخته می شود و شامل صفحات متعددی است که این صفحات با قابلیت اینترنت و مرورگر به نمایش گذاشته می شوند. یک وب سایت در تمام دنیا قابلیت انتشار دارد طوری که محتوای تولید شده در سایت شما را یک شخص دیگر در کشوری دیگر می تواند مشاهده کند.

وب سایت از چه قسمت هایی تشکیل شده است؟

url به زبان ساده همان آدرس سایت شما است. است وب سایت ها از طریق url از یکدیگر متمایز می شوند.url مخفف (uniform resource locator) است و شامل سه بخش اصلی می شود.

 1. پروتکل(Protocol)

 2. نام دامنه(Domain Name)

 3. پسوند دامنه(TLD)

کاربردها و مزایای وب سایت

داشتن وب سایت مزایای بسیار زیادی دارد که به مهمترین آنها می پردازیم:

معرفی حرفه ای خودتان(پورتفولیو) :

شاید برایتان عجیب باشد اما باید بدانید بر طبق تحقیقاتی که در چندین دانشگاه انجام شد، افرادی که در یک سطح از دانش و تجربه بودند ولی روش ارسال رزومه آنها به شرکت ها جهت استخدام متفاوت بود ، با نتیجه عجیبی روبرو شدند و آن نیز اولویت رزومه آنلاین بود. بله درست متوجه شدید ، شرکت ها رزومه آنلاین و پورتفولیو را خیلی بیشتر از رزومه به روش سنتی می پسندند.به این دلیل که داشتن یک وبسایت پورتفولیو ، نشان دهنده برتری شما و حرفه‌ای بودن کارتان است. پس به جای ساخت رزومه به روش های سنتی میتوانید تمام مهارت ها ، مدارک و حتی نمونه فعالیت های خود را به صورت آنلاین ارائه کنید.

تعامل بی حد و مرز در فضای اینترنت با مخاطبین:

با داشتن مغازه فقط به افراد محله و منطقه خود می توانید خدمات ارائه کنید ، ولی با داشتن وبسایت ، به کل کشور و حتی به کشورهای دیگر به راحتی می توانید خدمات رسانی کنید. اگر خدماتی به صورت آنلاین دارید می توانید به سادگی با دیگر متقاضیان در کشورهای مختلف ارتباط داشته باشید.

راه اندازی کسب و کار بزرگ با بودجه کم:

تنها روش راه اندازی یک کسب و کار به صورت جدی و کامل ، با بودجه پایین، داشتن وب سایت است. برای داشتن کسب و کار به صورت حضوری ، نیاز به یک سری هزینه ها از جمله : اجاره محل کار ، خرید لوازم دفتر ، حقوق کارکنان و … است. در صورتی که برای داشتن سایت فقط یک بار یک هزینه پایین انجام می دهید و دیگر با خیال راحت به کسب درآمد می پردازید.

کسب درآمد ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته:

وب سایت در هر ساعت از شبانه روز خدمات و محصولات شما را به مخاطبان نمایش می دهد.اگر مشتریانتان سوالی در ذهن شان باشد می‌توانند در هر ساعت از شبانه روز با مراجعه به سایت شما پاسخ سوال خود را دریافت کنند. این حداقل کاری است که یک سایت برای شما انجام می دهد. و یا در صورتی که خدمات و یا محصولاتی به صورت فیزیکی و یا آنلاین داشته باشید می توانید در هر ساعت از شبانه روز و بدون تعطیلی آن را به فروش گذاشته و کسب درآمد کنید. وجود درگاه های آنلاین ما را از دریافت پول به شکل سریع بهره مند می کنند.

بازاریابی و تبلیغات به روشی ساده ، مدرن و کم هزینه:

سالها پیش یکی از بهترین روش های تبلیغات و بازاریابی پخش تراکت در بین مغازه ها و منازل بود ، به این دلیل که مردم یک محل و یا یک منطقه فقط از از فروشگاه های محل خود خرید می کردند. هرچند روش پخش تراکت همچنان نیز باقی است اما امروزه دیگر مانند سابق تبلیغات به روش های سنتی پاسخگو نیست. به دلیل گسترش اینترنت و وجود فروشگاه های اینترنتی فراوان دیگر افراد به مغازه ها و فروشگاه های اطراف محل زندگیشان اکتفا نکرده و خیلی راحت از طریق اینترنت ، فروشگاه های مدنظر خود در سراسر کشور را پیدا کرده و اقدام به خرید محصولات میکنند.پرداخت هزینه بابت تبلیغات بسیار افزایش پیدا کرده ولی شما می توانید با داشتن وب سایت کامل و سئو شده ، رتبه سایت خود را در بین رقبا بهبود بخشیده و به صورت مجانی بازاریابی کنید.(در قسمت های پایین این مطلب در مورد سئو توضیح میدهم)

انواع سایت و انواع روش های داشتن یک وب سایت

در دنیای طراحی سایت دو نوع سایت وجود دارد:

 1. سایت های استاتیک
 2. سایت های داینامیک

سایت های استاتیک

سایت هایی هستند برای افرادی که نیاز به تغییرات، آپدیت، محتوا نویسی روزانه، فروش محصولات و خدمات و … را نداشته و فقط جهت معرفی یک سایت بیت می خواهند داشته باشند.این دسته از سایت ها بیشتر در زمان های قدیم خواهان داشته و امروزه دیگر افراد کمی به سراغ این دسته از سایت ها می روند. اما همچنان به عنوان یک سایت ایستا و بدون نیاز به تغییرات زیاد مناسب است.

سایت های استاتیک با استفاده از کد نویسی طراحی و ساخته می شوند.جالب است بدانید سایت های داینامیک نیز از همین کدنویسی ها ساخته میشوند ولی با یک سری تفاوت ها. از مزایای سایت استاتیک می‌توان به ایندکس شدن سریع توسط گوگل و یا سرعت بالا اشاره کرد. ولی باید بدانید که این دسته از سایت ها نمی توانند محتوای بسیار زیادی را تحمل کنند و یا بابت هر بار اضافه کردن و یا کم کردن موردی از سایت باید هزینه ای به طراح سایت پرداخت کنید چرا که تمام موارد از طریق کد نویسی انجام شده و یک سیستم مدیریت محتوا وجود ندارد.

سایت های داینامیک

این دسته از سایت ها مناسب افرادی است که میخواهند دائماً محتوای سایت خود را تغییر دهند و یا در سایت خود اقدام به کسب درآمد می کنند. سایت هایی که به صورت درآمدزا فعالیت دارند از این دسته هستند. سایت ها به علاوه کد نویسی به برنامه نویسی با زبان های مختلف نیز نیاز دارند. یک سایت داینامیک نیاز به سیستم مدیریت محتوا دارد (cms) که با به وجود آمدن آن تحول عظیم در حوزه سایت رخ داد.

سایتهای داینامیک با توجه به نیاز به کسب و کار شما از پایه طراحی می‌شوند و تمامی موارد در هر لحظه قابل تغییر می باشد اما باید بدانید طراحی آن در ابتدا بسیار قابل اهمیت است و نباید از سایت ساز های آنلاین استفاده کنید. طراحی سایت داینامیک خود را باید به دست افراد با تجربه بسپارید.

گرافیک سایت چیست؟

پس از ساخت و طراحی سایت ، نوبت می رسد به ظاهر آن. هرچقدر محتوای سایت شما عالی باشد و حتی زیرساخت ها و طراحی سایت قوی داشته باشید ولی به گرافیک آن اهمیت ندهید ، به همان قدر کاربران و مخاطبان را از سایت خود دور میکنید. اگر خدماتی ارائه می کنید باید این موضوع را بدانید که با استفاده از گرافیک ، خدمات خود را باید فوق العاده جلوه دهید. در صورت فروش محصولات باید بهترین گرافیک را برای معرفی آنها به کار ببرید.

تمام پوسترها ، آیکون ها و قسمت های مختلف سایت ، نیاز به گرافیک داشته که نباید خیلی ساده از آن بگذرید. طراحی گرافیکی بخش‌های مختلف سایت باید توسط افراد حرفه ای انجام شود چرا که تک‌تک مواردی مثل : جایگذاری ها و رنگ بندی ها باید توسط یک کارشناس تایید شده باشد.

سئو چیست و چرا انقدر اهمیت دارد؟

سئو مخفف (Search Engine Optimization) به معنای بهینه سازی برای موتور جستجو است.

اگر بخواهیم به شکلی کاملا ساده توضیح دهیم ، موتورهای جستجو ، یکسری استانداردها داشته که ما با رعایت آن استانداردها می توانیم سایت خود را به صفحات اولیه گوگل بیاوریم. و باعث افزایش ترافیک سایت خود شویم.هر چقدر ترافیک سایز بالاتر باشد یعنی بازدید سایت بیشتر است. توضیحات کامل در مورد بحث سئو را قطعاً در مطلبی جداگانه برای تان قرار خواهیم داد. ولی این را بدانید که سئو سایت آنقدر از اهمیت بالایی برخوردار است که تمام افراد دارای سایت اقدام به بهبود آن می کنند. سئو سایت توسط افراد متخصص سئو انجام میشود.در استودیو من،خدمات سئو به جدیدترین و بهترین روش انجام میشود.

انواع cms

CMS چیست؟

سیستم مدیریت محتوا (Content Management System) یا به اختصار (CMS) 

سیستمی است که برای ساخت و یا تغییرات در یک سایت داینامیک به وجود آمد. مهمترین وظایف سیستم مدیریت محتوا ، ایجاد ، مدیریت ، انتشار ، نمایش و تغییرات محتوا و ساختار روی سایت است. پس از طراحی و ساخت وب سایت ، شما می توانید با استفاده از سیستم مدیریت محتوایی که طراح سایت به شما داده اقدام به ورود محتوا و یا حذف محتوا کنید.طراحی سایت با استفاده از سیستم مدیریت محتوا فقط باید توسط افراد حرفه‌ای انجام شود چرا که پیچ و خم های بسیاری دارد.

هر چقدر که در فضای اینترنت تبلیغات طراحی سایت با یک کلیک و یا طراحی سایت به روش آسان و یا طراحی سایت توسط خودتان را مشاهده کنید ، باید این موضوع را بدانید که طراحان سایت در صورت وجود هرگونه مشکل به سادگی آن را برطرف می‌کنند، آنها می توانند در هر لحظه کدنویسی و برنامه نویسی های لازم را در قسمتهای مختلف سایت ایجاد کنند،طراحان سایت آشنایی ویژه‌ای با مسائل مختلف به ویژه قسمت های سرور دارند و سایتی که توسط افراد حرفه‌ای طراحی می شود با سایتی که یک شخص به صورت آماتور برای خود طراحی می‌کند بسیار تفاوت دارد. داشتن یک سایت فقط به طراحی آن خلاصه نمی شود در قسمت پایین مراحل طراحی سایت را به شما توضیح می دهیم و تخصصی بودن این حوزه را مشاهده میکنید.وبتا

انواع سیستم مدیریت محتوای موجود برای طراحی سایت

 • وردپرس(WordPress)
 • جوملا(Joomla)
 • مجنتو (Magento)
 • پرستاشاپ (PrestaShop)
 • اپن کارت (OpenCart)
 • دروپال (Drupal)
 • مدیا ویکی (MediaWiki)
 • تیکی ویکی (Tiki Wiki)
 • اسکوار اسپیس (SquareSpace)
 • بلاگر (Blogger)

مواردی که در بالا نام برده شد فقط برخی از سیستم های مدیریت محتوا هستند اما میخواهیم به معرفی بهترین و مرسوم ترین سیستم مدیریت محتوا بپردازیم:

وردپرس(WordPress)

بدون شک بهترین و قوی ترین سیستم مدیریت محتوا وردپرس است. طراحان با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس سایت های بی نظیری را می توانند خلق کنند. طراحی و ساخت سایت با استفاده از وردپرس از نظر موتورهای جستجو گوگل بسیار استاندارد است و می توانید سایت فوق العاده قوی و حرفه ای داشته باشید.این cms از نظر امنیت نیز بسیار قدرتمند است ولی در صورتی که توسط تنها با تجربه طراحی و پیاده سازی شود. پنل مدیریتی در وردپرس بسیار کاربر پسند بوده و بدون هرگونه پیچیدگی است. با استفاده از وردپرس طراحی هر نوع سایت امکان پذیر است. طراحی سایت های وابسته به سیستم مدیریت محتوا در استودیو من با استفاده از وردپرس می باشد.

keyboard_arrow_up
error: محتوای حفاظت شده!