4 نکته مهم در سفارش طراحی سایت

4 نکته مهم در سفارش طراحی سایت : داشتن سایت تنها روش دسترسی به مخاطبان بیشماری است که می توانید داشته باشید. با وجود یک سایت شما می توانید بدون هیچگونه حد و مرزی خدمات و محصولات خود را به دیگران در هر جای دنیا معرفی کنید. حتی می‌توانید با استفاده از سایت ، خودتان را به بهترین و حرفه ای ترین روش ممکن معرفی کنید. داشتن سایت از اهمیت بالایی برخوردار است که به تمام افراد و کسب و کارها پیشنهاد میکنیم.

مهمترین مزایای ویژه سایت برای همه افراد

مهمترین مزایای ویژه سایت برای همه افراد

معرفی خود به صورت حرفه ای

فرض کنید با فردی آشنا میشوید که قرار است برای کار از مهارت ها و تجربیات خود بگویید. به او نمونه کار نشان دهید و از جزئیات و روش کاری خود صحبت کنید. تمام موارد را قطعاً در یک ملاقات کاری نمی توانید انجام دهید و قطعاً نمیخواهید حوصله شخص را سر ببرید. پس بهتر است کارت ویزیت خود را که در آن qr code آدرس سایتتان است به او بدهید و از او بخواهید تمام جزئیات رزومه تان را در سایتتان مشاهده کند و سپس خیلی حرفه ای در مورد دیگر مسائل کاری باقی مانده صحبت کنید. به همین راحتی با داشتن سایت می‌توانید تمام مهارت ها ، رزومه ، نمونه کار ، پروژه و … را که به دقت در سایت درج شده است را با یک کلیک در اختیار دیگران قرار دهید. داشتن سایت شخصی نوع برندینگ و اعتبار محسوب می شود.

راه اندازی کسب و کارتان با هزینه بسیار پایین

شاید همیشه در ذهنتان کسب و کار شخصی و اختصاصی خود را رویاپردازی کردید ولی به علت دلایلی مانند سرمایه اولیه از شروع کار نظر کرده اید. برای راه اندازی کسب و کار شخصی خود در دنیای واقعی نیاز به سرمایه زیادی داشته اید که هرکسی قادر به جمع آوری سرمایه اولیه نیست!

راه اندازی یک فروشگاه ، شرکت و مغازه مستلزم پرداخت هزینه هایی مانند اجاره‌ بهای مکان ، حقوق و دستمزد پرسنل ، قبوض ، فاکتورها ، خرید لوازم زیاد و بسیاری موارد دیگر می باشد. اما شما می توانید با راه اندازی کسب و کار خود به صورت مجازی خیلی سریعتر از حد تصورتان وارد دنیای کسب و کار و درآمد شوید و پس از چند سال فعالیت می توانید به صورت واقعی نیز وارد بازار شوید (اما به دلیل رشد سالانه کسب و کارهای مجازی در بیشتر موارد افراد نیازی به راه اندازی شرکت و فروشگاه حضوری پیدا نخواهند کرد.)

فقط کافیست حوزه مورد علاقه خود را برای شروع کار انتخاب کنید و باقی موارد و به استودیو طناز اغنامیان بسپارید لازم به ذکر است علاوه بر ارائه خدمات طراحی و آموزشی ، خدمات مشاوره تخصصی به کسب و کارها را نیز به بهترین شکل ارائه میکنیم.

فروش نامحدود و بدون حد و مرز در عین سادگی

فرض کنید مغازه ای دارید که در آن هزار عدد کیف برای فروش گذاشته اید. فروش شماره در روش سنتی به شکلی است که باید افراد از آن خیابانی که مغازه شما در آن قرار گرفته عبور کنند ، جلب ویترین شده و وارد مغازه شوند، دقایقی وقت شما را برای دیدن مدل ها و سوال در مورد قیمت گرفته و پس از دو وضعیت به وجود می‌آید: وضعیت اول ترک مغازه بدون خرید و وضعیت دوم اقدام به خرید است که قطعاً در باره قیمت با شما صحبت کرده و تقاضای تخفیف می کنند.

به این روش در طول روز به چند نفر می فروشید؟ چقدر صحبت می کنید؟ چقدر تخفیف می دهید؟

اگر بازاریابی و تبلیغات زیادی هم انجام دهید و مردم برای خرید از شما صف بکشند ممکن است فروش بیشتری داشته باشید. اما چقدر؟

حال فرض کنید یک سایت فروشگاهی استاندارد داشته که تمام کیف ها همراه قیمت ، مدل ، اطلاعات ، عکس و جزئیات در آن وارد شده. به دلیل بدون حد و مرز بودن سایت ، کیف های شما را مخاطبان در سراسر کشور می بینند ، مقایسه می‌کنند ، اطلاعات را می‌خوانند و بدون گرفتن وقت شما و صحبت در مورد تخفیف خرید خود را ثبت میکنند و فقط شما وظیفه بسته بندی و ارسال را داشته اید. حتی زمانی که مغازه بسته است و در خواب هستید می فروشید! جذاب نیست؟!

بازاریابی قوی تر از همیشه

روش های متعددی برای بازاریابی وجود دارد اما تمام روش ها از هزینه بالاتری به نسبت این روش برخوردار هستند. یک وب سایت علاوه داشتن مزایای بسیار زیاد دیگر ،به بهترین روش برایتان بازاریابی می کند وبسایت یک بستر همیشگی است که با یکبار راه‌اندازی آن ، برای همیشه در دسترس است و در تمام کشور برایتان به صورت شبانه‌ روزی بازاریابی کرده بدون اینکه زحمت زیادی کشیده باشید. اما تمام این موارد مستلزم طراحی سایت به روش استاندارد و پشتیبانی حرفه ای از سایت پس از تکمیل طراحی آن است. شما می توانید 0 تا 100  طراحی تا پشتیبانی وب سایت خود را به استودیو طناز اغنامیان بسپارید.

انواع سایت از نظر ساختار اصلی

انواع سایت از نظر ساختار اصلی

یکی دیگر از 4 نکته مهم در سفارش طراحی سایت ، ساختار اصلی سایت ها است که به چهار دسته زیر تقسیم می‌شوند که بهتر است انتخاب آن را به طراح سپرده زیرا طراحان سایت بهتر می‌توانند به نسبت حوزه و مخاطبین شما این مورد را تعیین کنند:

  1. ساختار سلسله مراتبی
  2. ساختار ماتریس
  3. ساختار پایگاه داده
  4. ساختار متوالی

روش ثبت سفارش طراحی سایت

قبل از اقدام به سفارش سایت خود باید به یک سری از موارد توجه کنید که شامل :

1-تعیین نوع سایت

ابتدا باید در نظر بگیرید که سایت شما باید چه نوع سایتی باشد؟

آیا برای معرفی خود و رزومه کاریتان است؟ یا خدمات شرکت خود را می خواهید معرفی کنید؟

در این صورت سایت شخصی و شرکتی مناسب شما است.

آیا به سایت تک صفحه ای فقط برای درج  یکسری اطلاعات پایه نیاز دارید؟

در این صورت وب سایت تک صفحه برای شما مناسب است.

آیا خدمات و محصولاتی برای فروش آنلاین دارید؟

وب سایت فروشگاهی مناسبتان است.

2-تعیین چشم انداز سایتتان در آینده

ابتدای کار و قبل از شروع طراحی سایت باید چشم انداز خود را به طراح سایتتان بازگو کنید. به دلیل اینکه پایه و اساس یک سایت فروشگاهی با قابلیت خرید آنلاین با سایت تک صفحه و یا وب سایت شرکتی متفاوت است. پس طراح باید قبل از شروع کار هدف شما را دانسته و اگر در آینده قرار است سایت شما از حالت شرکتی به فروشگاهی تبدیل شود ، از ابتدای کار پایه و اساس آن را تعیین کند. در صورت عدم انجام این مورد ممکن است نیاز به طراحی سایت مجدد و پرداخت هزینه دوباره پیدا کنید.

3-انتخاب و تعیین نام دامنه سایتتان

انتخاب نام دامنه سایت به عهده شما است. ولی در صورتی که نامی برای دامنه خود مدنظر ندارید بهتر است از مشاورین استودیو طناز اغنامیان کمک بگیرید. زیرا انتخاب نام بسیار بسیار بر روی آینده سایت شما تاثیر گذار است. توجه کنید نام دامنه باید با دلیل انتخاب شود زیرا بعدا قابل تعویض است ولی با ضرر امتیازی بسیار زیاد.

4-انتخاب طرح اولیه سایتتان

در این مرحله طراح به شما طرح سایت را نشان داده و شما باید تایید و یا مواردی که دوست دارید را درخواست کنید تا در طرح قرار گیرد این طرح شامل قرارگیری آیتم ها و موارد سایت شما است.

5-انتخاب رنگبندی سایت

اگر در مورد رنگ سایت خود تصمیمی دارید به طراح بگوید ولی در صورت عدم دانستن رنگ مورد نظر، انتخاب رنگ را به ما سپرده تا بهترین را برایتان انتخاب کنیم. اصولا زمانی که شما برای برند خود ترکیب رنگی را در نظر گرفته اید، برای رنگ سایت نیز از همان رنگها استفاده می شود.

6-ارائه محتوای سایت به طراح

شما باید محتوای سایت خود را به درخواست طراح برای هر بخش آماده کرده و برای او به صورت تایپ شده ارسال کنید. توجه کنید محتوای سایت کاملا شخصی و سلیقه ای است که خودتان باید آن را تهیه و ارسال کنید.

7-تحویل سایت آماده شده

این مرحله زمان تحویل سایت است که طراح موارد لازم را به شما بازگو و به اصطلاح سایت تحویل داده میشود.

مراحل کار طراح در پروسه طراحی سایت

همانطور که در مطلب 4 نکته مهم در سفارش طراحی سایت مطالعه کردید ، تمام مراحل مربوط به کارفرما را ذکر کردیم. بقیه موارد مربوط به طراح است که در مطلب بعد به آن خواهیم پرداخت. ما در استودیو طناز اغنامیان قادر به طراحی ، اجرا و پیاده سازی انواع سایت وردپرسی به بهترین شکل و با استاندارد بالا هستیم. شما می توانید از این قسمت تعرفه طراحی انواع سایت را مشاهده و برای ثبت پروژه خود اقدام کنید. تمام خدمات ارائه شده در استودیو ما با تضمین و پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته انجام میگیرد.

سفارش طراحی سایت در تهران

سفارش طراحی سایت در مشهد

سفارش طراحی سایت در شیراز

سفارش طراحی سایت در کرمان

سفارش طراحی سایت در اصفهان

سفارش طراحی سایت در کرج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up
error: محتوای حفاظت شده!